СЕРЕДНІ ГРУПИ

ТЕМА "МОРЕ. ДЖЕРЕЛО-СТРУМОК-МОРЕ-ОКЕАН"

ПОНЕДІЛОК 26.04.21

"ХТО ЖИВЕ У ВОДІ?"

Розкажи про свій досвід зустрічі з морем чи річкою. Послухай уважно про тих, хто живе у воді. Розкажи, що нового ти дізнався.

Послухай казку, що дарувала річка, коли була чистою? Що зробили люди з річкою? Що сталося з птахами і тваринами? Що вирішили зробити люди, щоб врятувати річку? Намалюй брудну і чисту річки.

Розгляньте картину А.Мельника "Береги Дністра". Як ви зрозуміли, що на картині річка, а не море? Розкажіть про ріку, як ви її побачили? Порівняйте два береги річки-що спільного і чим відрізняється? В якому місці на березі вам хотілося опинитися на картині?

Розглянь малюнок. Назви, що ти бачиш на дні моря, на воді. Розфарбуй малюнки за зразком.

Зроби на вибір черепашку. Чекаємо на твої фото.

ВІВТОРОК 27.04.21
"МОРСЬКІ ПЕЙЗАЖІ"

Подивись, послухай та давай пограємо з Добриком

Подивись, яка краса, про що шумить море

Розглянь дві картини Р.Дункан "З мамою на річці" та В.Вейд "Четверо дітей і мама на пляжі". Назви спільні слова для цих картин. Це - діти, вода, хвилі, мама, гра. Які ти ще можеш придумати назви?

Давайте розглянемо картину С.Фоменюк "На морі". Кого ви бачите на картині? Що роблять діти? Що може бачити перед собою дівчинка, яка не запускає кораблики? Якимим кольорами художниця зобразила море? Море спокійне чи бурхливе? Хто ще милується морем?

Намалюй морські хвилі в альбомі акварельними фарбами, на пензлик набирає трі різні фарби, кожен колір беремо по- черзі пензлем. Створи ще зображення хвиль у  незвичний спосіб - за допомогою вати і акварелі. Вологе зображення посип сіллю. Покажи, що в тебе вийшло!

Спробуй зроби на вибір човник, який тобі більше всього подобається. Чекаємо на твої фото!

СЕРЕДА 28.04.21

"ЦІКАВА ВОДА"

Добрик і Веселинка відпочивають на морі. Який настрій моря найбільше підходить для прогулянки? Обери та обведи. Розфарбуй кораблик.

ЧЕТВЕР 28.04.21

"ВОДОГРАЙ ТА ФОНТАН"

Що є у Добрика та у Веселинки?  (водограй). Що у між ними спільного, що відмінного. Заверши малюнок.

П`ЯТНИЦЯ 30.04.21

"ВЕЛИКДЕНЬ"